Darmowe gry online dla dzieci, zabawy dla dzieci, spędzanie czasu z dziećmi oraz wspomnienia z dzieciństwa. Zapraszam:

Wpisy z tagiem: gry czołgowe

sobota, 06 marca 2010

Gry czołgi w internecie stają się coraz bardziej popularne, tak więc dziś obiecany wcześniej artykuł o grze czołgowej Minions.

Na początek opiszę czołg którym gram najczęściej, a więc Splodge.

Czołg ten charakteryzuje się najcięższym pancerzem. W starciu 1 na 1 z innymi czołgami ulega tylko z Cutters który dostępny jest po wpłaceniu pieniędzy.

Bronie specjalne to:
1. mocniejszy pancerz na klika sekund, których długość oraz siła pancerzu wzrastają z każdym poziomem rozwoju,
2. autonaprawa która trwa dłużej przy każdym wzroście rozwoju,
3. zasięg widoczności.

Na początku pancerz czołgu oraz autonaprawa nie zachwycają i bardzo łatwo jest nas pokonać. Dopiero przy 10 poziomie, możemy czuć się bezpieczniejsi.

Na początku warto rozwijać naprawę (2), dzięki czemu po utracie zdrowia, szybko będziemy mogli powrócić na pole walki, oraz toczyć pojedynki z innymi czołgami nie wycofując się.

Gdy uzbieramy 10lvl naprawy, wszystko ładujemy w pancerz (1). Gdy mamy w naszym czołgu 10lvl pancerza oraz 10lvl autonaprawy bez problemu możemy toczyć walki na pierwszej linii. Trzeba jednak uważać by walczyć rozważnie, bo dwa czołgi przeciwnika są w stanie nas pokonać. Najlepiej jeździć wraz z innym czołgiem u boku.

Czołg splodge bez problemu rozwali wieżyczki wroga oraz odeprze atak małych pomocników wysyłanych co parę sekund.

Gra czołgi <-- KLIK

gry czołgi

gry czołgowe

gra czołgi

wtorek, 02 marca 2010

W tym tygodniu postaram się napisać więcej o grze Minions.

Gram w nią od dłuższego czasu i coraz bardziej mi się podoba. Najlepsze jest to, że za przeciwników mamy żywych graczy a nie komputer:)

Ja najlepiej lubię grać Splodge. Ma najlepszy pancerz, a wraz ze zwiększającymi się poziomami wzrasta również ilość punktów życia.

Czołgi polskie.

Polskie czołgi to głównie przestarzałe PT-91

PT-91 Twardy jest czołgiem podstawowym przełomu II i III generacji. Załogę czołgu tworzy dowódca, działonowy i mechanik-kierowca. Kierowca zajmuje miejsce w kadłubie, dowódca i działonowy w wieży.
Kadłub PT-91 jest wykonany ze spawanych płyt stalowych. Wzmocniono go materiałem kompozytowym. Pancerz czołowy kadłuba (analogiczny wobec pancerza T-72M1) jest pancerzem warstwowym o łącznej grubości 230 mm. Uwzględniając nachylenie aby przebić pancerz pocisk musi przebyć ok. 500-600 mm stali i elementu kompozytowego.
Polska posiada obecnie 232 czołgi PT-91

A tymczasem, zapraszam do grania w Mininons, jeną z najlepszych gier typu:gra czołgi online.

http://www.casualcollective.com/#games/Minions

czołgi online

gra czołgi online

gra w czołgi

wtorek, 16 lutego 2010

Gra czołgi - Minions - Gra w czołgi online

Tym razem gra wieloosobowa. Zasiadamy za sterami czołgu, do wyboru jest kilka wersji. Każdy różni się siłą ognią, pancerzem, szybkością oraz funkcjami specjalnymi.

Sterujemy myszką oraz klawiszami 1, 2, 3 które używamy do broni specjalnych.

Naszym zadaniem jest zniszczenie głównego działa w bazie przeciwnika. Gra jest trudna gdy natrafimy na dobrych graczy w drużynie przeciwnej.

Link do gry:
http://www.casualcollective.com/#games/Minions

Pierwszy czołg zbudowano w Anglii w 1915 roku, choć projekt czołgu już wcześniej zaprojektowano w Austrii i Australii w 1911 roku, jednak świat zignorował ich pomysły.

Dziś czołgi naszpikowane są elektroniką oraz nowościami technicznymi. Potrafią jechać z dużą prędkością po nierównym terenie z jednoczesnym dokładnym namierzaniem celu.

Czołg w bardzo dużym stopniu przyczynił się wygranych bitew podczas drugiej wojny światowej.
Największa światowa bitwa pancerna rozegrała się na Łuku Kurskim. Udział wzięły czołgi niemieckie i rosyjskie. Akcja miała miejsce w 1943 w II wojnie światowej. Do walki ogółem ruszyło aż 2.700 czołgów niemieckich i 3.600 czołgów rosyjskich. Bitwę wygrali Rosjanie.

Gra czołgi

Czołgi online

Gry w czołgi

| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Pomoc

gry dla dzieci za darmo
prezenty
gołębie, gołąb
eseb